KONTAKTA OSS

KFUM CENTRAL BASKET
Rosengatan 1, 111 40 Stockholm

Victor Sundquist Sportchef
victor@centralbasket.se

Emma Axelsson Ungdomskonsulent/idrottslyftet östermalm/BananaKids
emma@centralbasket.se

Karin Vennström Administration och ekonomi
karin@centralbasket.se

Styrelsen:
Svante Bengtsson Ordförande
svante@centralbasket.se

Anders Westkämper Vice ordförande
anders@centralbasket.se

Dam- och herrlag:
Stefan Pettersson Coach damlaget
stefan@centralbasket.se

Jonas Wernqvist Coach herrlaget
jonas@centralbasket.se